קבוצת שווים

IBI בית השקעות חתם על הסכם למתן חסות ראשית לקבוצת "הפועל שווים"

מערכת האתר

30.7.23

לחדשות נוספות

הקבוצה תיקרא מעכשיו "הפועל שווים IBI"

ספונסר חדש לקבוצת הפועל שווים בכדורגל: IBI בית השקעות, מבתי ההשקעות הוותיקים בישראל, חתם לראשונה על הסכם למתן חסות ראשית לקבוצת הפועל שווים בכדורגל. ההסכם נחתם לעונה אחת וכולל לוגו של IBI בית השקעות על חולצות השחקנים

הפועל שווים הוקמה לפני 4 שנים, כקבוצה שמאגדת בתוכה שחקנים עם מוגבלויות, ביחד עם אוהדי הפועל תל אביב. הקבוצה מתאמנת במתחם האימונים חודורוב, משתתפת במהלך השנה בטורנירים ואירועים רבים - ומהווה חלק בלתי נפרד מהפסיפס שמרכיב את מועדון הכדורגל הפועל תל אביב. הסכם זה ממשיך, זו השנה הרביעית, את שיתוף הפעולה עם הפועל תל אביב. במקביל, תמשיך החברה גם השנה לתת חסות לקבוצת הבוגרת, קבוצת הנוער וקבוצות הנשים בכדורגל - ולקבוצת הגברים בכדורסל.

עדו קוק, יו"ר IBI בית השקעות: "אנו שמחים לתת חסות לקבוצת הפועל שווים. אנו רואים חשיבות רבה בפעילות זו להרחבת ההשתתפות של כלל גווני החברה בספורט להעצמת ההשפעה החיובית שיש לעיסוק בספורט. המפגש שנוצר בין אוהדים לבין שחקנים עם מוגבלויות הוא מפגש מרגש על בסיס האהבה לספורט ואנו גאים לקחת בכך חלק".

שחקן הקבוצה לי אור שלגי: "ההשקעה בהפועל שווים משנה חיים לכל מי שעוסק בעניין. משמח שחברת IBI בחרו להיות שותפים לדרך המופלאה של הפועל שווים ולאפשר להפועל תל אביב להיות בית פתוח לכל אוהד ואוהדת".

בית ההשקעות IBI הנו מבתי ההשקעות המובילים בישראל, המעניק לעשרות אלפי לקוחות פרטיים, מוסדיים ותאגידים, שירותים בתחום ניהול תיקי השקעות, קרנות נאמנות, השקעות אלטרנטיביות, ברוקראז’ מוסדי, מסחר עצמאי בבורסה וחיתום.

צילום: דין אהרוני רולנד