קבוצת שווים, קהילה

קבוצת הנוער של הפועל "שווים" יוצאת לדרך

מערכת האתר

2.2.24

לחדשות נוספות

הפועל ״שווים בריבוע״ פתחה היום עונה חדשה, שתלווה ע"י משפחת שמלי להנצחתו של אלון ז"ל. הקבוצה מורכבת מצעירות וצעירים עם וללא מוגבלות בגילאי 12-15: "גאווה לכולנו לקחת חלק בפרויקט כזה, מזמינים באהבה עוד ילדים להצטרף אלינו"


קבוצת הנוער של הפועל "שווים" תל אביב פתחה את שעריה לקראת שנת פעילות חדשה לאחר שהוקמה אשתקד.

כידוע, קבוצת הפועל "שווים" מורכבת משחקנים עם וללא מוגבלות, אשר מתאמנים יחד בכל יום שישי, יוצאים לטורנירים ופעילויות משותפות – ומחוברים זה לזה בקשר חזק שהוא הרבה יותר מעוד קבוצת כדורגל.

לאור הצלחת פרויקט הקבוצה הבוגרת של הפועל שווים, הוחלט בשנה שעברה על פתיחתה של קבוצת נוער להפועל "שווים", הנקראת "הפועל שווים בריבוע".

הקבוצה מיועדת לצעירות וצעירים עם וללא מוגבלות בגילאי 12-15, שנפגשים בכל יום שישי לאימון בן שעה וחצי במתחם חודורוב (מול בית החולים וולפסון). הפרויקט בשיתוף מרכז "תותים" של עיריית תל אביב, שפועל עם משפחות לילדים עם מוגבלות בעיר.

השנה, הקבוצה נתמכת ע"י משפחת שמלי היקרה, אשר איבדה את אלון שמלי ז"ל, מאמן במחלקת הנוער של המועדון, בפיגוע באלכסנדריה ב-8.10. ספורט היה חייו של אלון, חינוך היה בנפשו – ובליבו היו בני אדם.

את הקבוצה מאמנים יונתן סלע ואורי סנדרוביץ', אלי עטיה מנהל את הקבוצה.

באימון הבכורה של הקבוצה, מרכז "תותים" העניקו לילדים מטריות ממותגות, משפחת שמלי כיבדה את השחקנים הצעירים בכדורי שוקולד מתוקים, וענדה על צווארם מדליות. בהמשך צפויות לילדים הפתעות נוספות.

לפרטים נוספים והרשמה אנא פנו למנהל הקבוצה אלי עטיה בטלפון: 050-2501613 או בדוא"ל: hapoelshavim@gmail.com

מור שמלי, אלמנתו של אלון שמלי ז"ל: "התרגשנו כל כך לקראת האימון הראשון היום, זו הייתה עבורנו חוויה מרגשת מאוד. ניכר כי הצוות המקצועי מכיל את הילדים בצורה יוצאת דופן, מונע מהלב ומתוך תחושת שליחות ואמונה אמיתית בדרך. באימון הייתה אווירה חמה ומשפחתית. כמורה לחינוך מיוחד אני יודעת כמה ילדים ונערים מחכים להזדמנות כזו, וכי אין הרבה קבוצות כדורגל מיוחדות. אכן שמענו מהשחקנים שהם כבר חצי שנה מחכים שתפתח הקבוצה. הם היו נרגשים כל כך, והשמחה שלהם היא התרופה שלנו״.

״זה כבוד גדול עבורי ועבור כל המשפחה לקחת חלק ולתרום למען פתיחת קבוצת כדורגל מיוחדת ושווה שכזו. אלון שלנו היה מחנך בנשמה, אהב ספורט ואנשים – והאמין שספורט הוא כלי שיכול לקדם תחומים רבים בחיים ובעיקר לקרב בין אנשים. לנו כמשפחה חשוב להמשיך את דרכו בכדורגל, שהיה ענף הספורט האהוב עליו. בפתיחת קבוצה זו אנו מביאים את האמונה האישית שלנו, שלכל אדם שרוצה לשחק כדורגל תהיה את ההזדמנות והאפשרות, במיוחד במועדון גדול כמו הפועל תל אביב. הפרויקט מחבר בין נשמה, אנשים וכדורגל. תודה להפועל תל אביב על כך", סיכמה מור.

מנהל הקבוצה, אלי עטיה: ״זו גאווה גדולה להיות חלק מפרויקט מיוחד כזה, אימון הפתיחה היה מרגש מאד, אני מקווה שבעתיד הקרוב יצטרפו עוד ילדים להשתתף בהפועל שווים בריבוע".