הודעות המועדון

פתיחת חגיגות שנת ה-100 של מועדון הכדורגל הפועל תל אביב

מערכת האתר

15.5.23

לחדשות נוספות

במהלך ה-15 ליולי, המועדון יוקיר את עברו העשיר ויציין את תחילתו של עידן חדש ביום של אירועים מיוחדים, אשר שיאו במשחק ראווה שיתקיים באצטדיון בלומפילד, כנגד היריבה הספרדית C.D. Leganés.

מועדון הכדורגל הפועל תל אביב גאה להכריז על חגיגה לציון 100 שנים לקיום המועדון במהלך ה-15.7.23 באצטדיון בלומפילד. החגיגה תכלול משחק ידידות בינלאומי, אירוע מחצית מיוחד שיכבד את עברו העשיר של המועדון ועוד. משחק הידידות יבשר על תחילתה של מסורת שנתית שתתקיים בכל קיץ תחת קבוצת הבעלים החדשה.

יריבתה של הפועל במשחק תהיה הקבוצה הספרדית לגאנס, הקבוצה הבינלאומית הראשונה שהפועל תתמודד מולה באצטדיון בלומפילד מאז עונת 13/14. לגאנס המדרידאית הוקמה ב-1928 ומכוונת לחזור לליגה הראשונה (LaLiga) לאחר שבילתה את שלוש העונות האחרונות בליגה הספרדית השנייה.

ראש מחלקת הכדורגל של המועדון, חן סול, ציין כי: "לגאנס היא יריבה טובה שתהווה אתגר לקבוצה במהלך ההכנות לעונה הקרובה. זו הזדמנות עבורנו לחגוג את העבר המפואר של המועדון באירוע מכבד ומיוחד".

נשיא לגאנס, ג'ף לונהארו, שמח על ההזדמנות לקחת חלק באירוע והתייחס לכך: "זה כבוד גדול עבורנו להשתתף באירוע כה משמעותי להיסטוריה הארוכה של מועדון הפועל תל אביב. אנו שמחים מאוד להגיע לישראל ומקווים כי כל האוהדים ייהנו ממשחק הראווה".

במהלך מחצית המשחק, תתקיים חגיגה מיוחדת שתכבד חלק משחקניה הגדולים במאה השנים הראשונות של המועדון; הופעות מיוחדות מצד שחקנים, מאמנים ודמויות אייקוניות נוספות יפורסמו בשבועות הקרובים.

זמני המשחק, מכירת כרטיסים ועדכונים נוספים יפורסמו בהמשך באתר הרשמי שלנו 

חברות וארגונים המעוניינים לתת חסות לחגיגות 100 השנים, אנא צרו. לחצו כאן