הודעות המועדון

עמרי אלטמן חזר למועדון וחתם על חוזה לשלוש שנים

מערכת האתר

14.06.2023

לחדשות נוספות

אלטמן (29) שיחק בהפועל 4 עונות (בשתי קדנציות שונות) בהן ערך 141 הופעות בכל המסגרות, כבש 32 שערים ובישל 13 נוספים. בעונת 2015/2016 לבש לראשונה את המדים האדומים, כאשר בתחילת עונת 2019/2020 חזר להפועל לאחר שתי עונות ביוון - והגיע עם הקבוצה לגמר הגביע ב-2021.

עמרי אמר לאחר החתימה: ״חיכיתי לרגע הזה כבר הרבה זמן. הפועל תל אביב זה הבית שלי, זה לא סוד שרציתי מאוד לחזור למועדון שנתן לי המון. אני שמח שתהיה לי שוב הזדמנות להחזיר לאוהדים המדהימים של הקבוצה, על כל האהבה שקיבלתי מהם. חשוב לי שיידעו שזה לא מובן מאליו עבורי ואני מודה להם על כך. תודה לחן סול, מייקל ואלקאניס, קבוצת הבעלים החדשה, לסוכן שלי וכמובן למשפחתי המדהימה שמלווה אותי בכל צעד בקריירה, על כך שגרמו לזה לקרות. עכשיו זה הזמן לעבוד קשה ולהסתכל קדימה לקראת המשימות הרבות שמחכות לנו העונה. מתרגש כבר לקראת על החזרה לבלומפילד ב-15.7 לחגיגות ה-100 שנה למועדון. יאללה הפועל!"

מנהל מחלקת הכדורגל של המועדון, חן סול: "בשם כל הארגון, אני רוצה לברך את עומרי על חזרתו להפועל תל אביב. כישוריו של עמרי תואמים את סגנון הכדורגל ההתקפי שהמאמן ואלקאניס יביא לקבוצה, אבל מעבר ליכולותיו המקצועיות, עומרי מביא עמו גם ניסיון רב ותשוקה להצליח - אלמנטים שיעזרו לנו לעמוד במשימות שלנו לקראת העונה שבפתח. עמרי יהווה חוליה חשובה בפאזל, בזמן שאנו בונים קבוצה שתוכל להתחרות עם הקבוצות המובילות בישראל - ומתחילים במסענו לחזור להתחרות באירופה".

עמרי יחזור למגרש ב-15 ליולי לחגיגות 100 השנה למועדון במשחק הידידות מול לאגאנס הספרדית.

לחידוש המנוי לעונת 23/24 >>

לרכישת מנוי לעונת 23/24 >>

לרכישת כרטיס מוזל לחגיגות ה-100 לבעלי מנויים >>