ספונסרים

הכשרה חברה לביטוח משמשת כנותנת החסות הראשית של הקבוצה. הצדדים חתמו על הסכם עד תום העונה עם אופציה להמשך ההתקשרות, כאשר לוגו החברה יתנוסס על קדמת מדי הקבוצה

IBI בית השקעות הוא מבתי ההשקעות המובילים, היצירתיים והחדשניים בישראל, עם ותק וניסיון רב בשוק ההון, המספק פתרונות ייחודיים בתחומים פיננסיים רבים, עבור עשרות אלפי לקוחות פרטיים, מוסדיים ותאגידים, בארץ ובחו”ל. בית ההשקעות תומך במועדון הכדורגל הפועל תל אביב, השקעה המהווה סגירת מעגל היסטורית: צבי לובצקי, ממייסדי IBI בית השקעות, כיכב כקפטן המיתולוגי של קבוצת הפועל תל אביב בכדורסל.

אנחנו נרגשים להשקיע בפעילויות שמשפיעות על התפתחות המועדון ועתידו וגם על החברה הישראלית בכללה: פעילות קבוצת הנוער, פעילות קבוצת הבוגרות וקבוצת הבוגרים של המועדון

חברת “עופר-אבניר” הינה היבואנית המובילה והגדולה בישראל לכלי רכב דו-גלגליים, טרקטורונים, רכבי שטח ועבודה, אופנועי ים ורכבים חשמליים. בעלי החברה הינם אוהדי הפועל – וכבר שנים צועדים עם הקבוצה יד ביד.

חברת צרפתי צבי ובניו הינה חברת בנייה משפחתית ותיקה, הפועלת מזה 50 שנה באיזור המרכז. החברה הוקמה על ידי צבי צרפתי, ובמהלך השנים הצטרפו לחברה רפי, משה, מלי ואירית, בניו ובנותיו של צבי. 

לצבי צרפתי היו שני חלומות: האחד, להביא לענף הבניה סטנדרטים חדשים של איכות ושירות ושנית, לראות את כל ילדיו עובדים לצידו בחברה בשותפות והרמוניה. כיום, כ-50 שנה לאחר שהחל את דרכו, חברת צרפתי צבי ובניו היא חברת בניה ציבורית ומובילה בעלת ותק, רקורד מוצלח ומוניטין מוכח: בנייה ותכנון של אלפי יחידות דיור בעשרות פרויקטים באזור השפלה והמרכז – באר יעקב, נס ציונה, רחובות, מודיעין, ראשל”צ, בת-ים, חולון, ת”א, רעננה, הוד השרון, נתניה, פרדס חנה ועוד. החל ממגרשים לבנייה עצמית, דרך שכונות קוטג’ים צמודי קרקע, בנייני קומות, מגדלי יוקרה ועד אלפי מ”ר של שטחי מסחר ומשרדים.

החברה בונה הצלחות גם בספורט, וגאה לאמץ ולתמוך בספורט הישראלי. 

בלוהוק אסטרטגיה בע”מ הינה חברת טכנולוגיות סייבר גלובלית המספקת פתרונות מודיעין למגוון רחב של צרכים בשוק העסקי המקומי והבינלאומי. לחברה מטות בארצות הברית ובאירופה ונחשבת למובילה בתחומה בעולם ה-BI. החברה בבעלות משפחת קליזמן רואה במועדון האדום פרטנר ושותף למימוש החזון הערכי המבטא תרומה לקהילה לצד שותפות עסקית

נסיה טכנולוגיה הינה חברה המתמחה בייצור ומכירה של מכשירים טכנולוגיים מתקדמים בתחום הקוסמטיקה. 
החברה רואה לנגד עיניה את קידום מעמד האישה ובפרט בתחום הספורט. לבעלי החברה חיבור עמוק להפועל ת”א, מה שהוביל אותם להשקיע בקבוצת הנשים.

לוגו לאתר

קאנסאי סושי מביאה את יפן המודרנית לאם המושבות בפתח תקווה עם שף טל אלמליח שיצר תפריט מודרני המשלב טכניקות חדשניות ושילוב טעמים מקורי תוך הקפדה על חומרי גלם טריים.
לרשת קנסאי יש כיום 2 סניפים אחד במרכז תל אביב והשני בפתח תקווה סניף נוסף יפתח בקרוב בעיר חולון

חברת ב. ליטאי ושו”ת ניהול סיכונים בע”מ הינה מהחברות המובילות בתחום ייעוץ ביטוח וניהול סיכונים. השותפים בחברה אדומים מלידה.