מתחם חודורוב

בשנת 2002 חנך מועדון הכדורגל הפועל תל אביב את מתחם האימונים החדש שהחליף את הבית האדום שהיה באזור יפו ג’.

עם הקמתו נקרא המתחם בפשטות מתחם וולפסון, ע”ש המחלף הקרוב. לאחר מותו של גדול שוערי הפועל וישראל יעקב חודורוב הוחלט לקרוא למתחם האימונים על שמו, ובינואר 2008 שונה השם באופן רשמי ל”מתחם חודורוב”.

המתחם ממוקם ברח’ הלוחמים 6 חולון, מול בית החולים “וולפסון”. המתחם כולל 4 מגרשים (אחד מהם מגרש סינטטי) ומספר קרוואנים לשימוש מחלקת הנוער כמו חדרי הלבשה לצעירים האדומים וחדרי אורחים ושופטים, מקלחות וחדרי מולטימדיה ולימודים. לקבוצה הבוגרת יש חדר הלבשה גדול הכולל חדר מולטימדיה והדרכה, חדר כוח, חדר כושר, מקלחות וג’קוזי לאמבטיות קרח. סה”כ המתחם עם הקרוואנים מתפרס לאורך של 100 מטר ורוחב של 60 מ’ והוא כולל גם את משרדי הקבוצה.

כחלק מהתפיסה הניהולית החדשה עברו משרדי ההנהלה למשרדים חיצוניים, שם יתקיימו כל הישיבות והפגישות עם הספקים ונותני השירות של המועדון. המענה הטלפוני והשירות לקהל האוהדים ייעשה גם כן במשרדי ההנהלה כאשר הכניסה למתחם האימונים תותר אך ורק לשחקנים ולצוות המקצועי והאדמניסטרטיבי.

המתחם עבר בשנת 2015 שדרוג ושיפוץ משמעותי וכיום מתחם האימונים עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש.
במתחם עצמו ניתן למצוא חדר אוכל וחדר מנוחה לשימוש השחקנים בשעות שבין האימונים היומיים, חדר אסיפות קבוצה ותדרוך וידאו מקצועי, חדר טיפולים פיזיותרפיים וצוות רפואי וחדר לאמבטיות קרח.