הודעות המועדון

מכתב מטעם מנכ"ל המועדון לקראת פתיחת עונת המנויים

מערכת האתר

27.6.24

לחדשות נוספות

לאוהדי הפועל תל אביב היקרים,

אין מילים לתאר עד כמה אנחנו מעריכים את התמיכה המדהימה שלכם, במיוחד בתקופה המאתגרת הזו. בעונה שעברה ובמיוחד במשחק האחרון בבלומפילד, הוכחתם שוב שאתם האוהדים הכי טובים בישראל. מגיע לכם רק את הטוב ביותר, ואנחנו לא מתכוונים לעצור עד שנחזיר את הפועל לליגת העל ונבנה עתיד חזק שבו נהפוך שוב למועדון הכדורגל המוביל בישראל.

חלק חשוב מהשגת המטרות שלנו הוא כמובן מכירת המועדון. אני מעורב בכל התהליך ומקפיד להתעדכן כל הזמן. אנחנו עושים כל מה שביכולתנו כדי להניע את העסקה הזו ולוודא שהכל יתבצע כמו שצריך, כדי להבטיח מעבר חלק לבעלים הבא.

העונה שעברה הייתה כישלון - ואנחנו לוקחים על עצמנו את האחריות לתקן את זה. זה מתחיל בהתחייבות כנה ואמיתית לעלות ליגה בעונה הבאה. אנחנו עושים כל מה שצריך כדי שזה יקרה. לכן כצעד ראשון, מינינו את מסאי דגו, מאמן בכיר בכדורגל הישראלי, שמחויב להחזיר את הפועל תל אביב לצמרת. השאיפות של מסאי ושלנו תואמות - חזרה מהירה לליגה הראשונה ובנייה של בסיס להצלחה עתידית.

ההנהלה מתחייבת להעמיד את התקציב הגבוה ביותר בליגה השנייה בעונה הבאה ולהחתים שחקנים ברמה גבוהה שיתגאו ללבוש את החולצה האדומה - ויילחמו בכל משחק. אנחנו גם ממשיכים להשקיע בכל התחומים של הפועל שחשובים לעתיד שלנו, כולל האקדמיה, קבוצת הנשים וקבוצת השווים.

היום אנחנו פותחים את מכירת המנויים לעונה הבאה ובשמי, בשם מסאי, הצוות והשחקנים - אנחנו מקווים לראות אתכם בבלומפילד ולקבל את התמיכה המדהימה שלכם. אני מבטיח שנילחם בכל משחק כדי להביא לכם גאווה ואושר - ולחזור במהירות לליגת העל. נקווה שנוכל למצוא יחד רגעי שמחה בימים לא פשוטים למדינת ישראל- ולמקד את כל האנרגיה שלנו בלצאת מהעונה הזו חזקים יותר מתמיד. המשימה העונה לא קלה, והתמיכה שלכם קריטית להצלחה שלנו.

לסיום, אנחנו יודעים שזו תקופה קשה לכל משפחה בישראל, במיוחד למשפחות השכולות, רבות מהן ממשפחת הפועל תל אביב. אתן בליבנו כל יום ואנחנו נעשה כל מה שביכולתנו כדי לתמוך בכן ולכבד את זכר יקיריכן. לעולם לא תצעדו לבד.

אנחנו מייחלים לשובם של כל החטופים, מאחלים החלמה מהירה ובריאות שלמה לכל הפצועים - וחזרה מהירה לבתים של כל המפונים והעקורים במדינה.

יאללה הפועל!

עמית פסט
מנכ"ל
מועדון הכדורגל הפועל תל אביב