קבוצת הבוגרות

מיכה סוויסה מונה למאמן קבוצת הבוגרות

מערכת האתר

7.7.24

לחדשות נוספות

סוויסה יוביל את הקבוצה בעונה הבאה בליגה הראשונה: "כבוד גדול עבורי להיות חלק ממחלקת הנשים הנהדרת שנבנית כאן, בטוח שבעבודה משותפת נעמוד ביעדים שלנו"

מועדון הכדורגל הפועל תל אביב מודיע על מינויו של מיכה סוויסה למאמן קבוצת הבוגרות, שתשחק בעונה הקרובה בליגת העל, אליה העפילה לאחר 23 שנים.

עם מינויו של סוויסה לתפקיד המאמן, הקבוצה פותחת באופן רשמי את ההכנות לעונת 24/25 בליגה הראשונה. בתקופה הקרובה הנהלת המועדון והצוות המקצועי ישלימו את מלאכת בניית סגל השחקניות שיוביל אותנו.

סוויסה (36) אימן בעונה החולפת את קבוצת נערות א' והנערות של אגודת ספורט תל אביב, עמה זכה בגביע המדינה. שנה לפי כן אימן את קבוצת הנערות של הפועל פתח תקווה, ובעונת 22/23 הוביל את קבוצת הבוגרות של בנות יהודה תל אביב.

בעבר אימן את קבוצת נערים ב' ו-ג' של הפועל פתח תקווה, ואת קבוצת הנוער ונערים א' של מכבי הרצליה. עד לפני שנתיים מיכה היה שחקן פעיל בליגות הנמוכות.

סוויסה אמר לאחר החתימה: "אני שמח ונרגש להגיע למועדון ענק כמו הפועל תל אביב. מהרגע הראשון החיבור לחומר האנושי שיש כאן היה מדהים. הדרך שהמועדון עובר בשנים האחרונות בענף כדורגל הנשים ראוי להערכה ולהערצה, זה כבוד גדול בשבילי להיות חלק מהדבר הגדול והעצום שנבנה כאן. מצפה לצוות ולי עבודה רבה, ואני בטוח שיחד נעמוד במטרות שלנו. וכמובן, יאללה הפועל!"

בהצלחה מיכה!