מחלקת הנוער

מחלקת הנוער חזרה למגרשים

מערכת האתר

11.12.23

לחדשות נוספות

קבוצת הנוער, נערים א' ונערים ב' שבו בשבת האחרונה למשחקים, לאחר הפגרה הכפויה עקב המלחמה. הנוער רשמו הפסד ליגה ראשון, נערים א' ו-ב' עברו לשלב הבא בגביע המדינה

קבוצת הנוער אירחה במתחם חודורוב את הפועל רעננה למחזור השישי בליגה. למרות שני שערים מוקדמים של רועי אלקוקין (9') ושגיא גניס (22'), הפועל הפסידה 3-2 במשחק החזרה לליגה מאז פרוץ המלחמה. עבור החניכים של אוהד קדוסי איבוד נקודות ראשון העונה בליגה, לאחר שבחמשת המחזורים הראשונים רשמו מאה אחוזי הצלחה עם חמישה ניצחונות. גניס (6) ואלקוקין (5) מובילים את טבלת מלך השערים של הקבוצה.

כבר ביום רביעי הקרוב (13.12, 13:40) יתקיים משחק הליגה הבא של הקבוצה, שתתארח אצל מכבי נתניה.

שיחקו הפועל: דור בנימיני, יובל טונדובסקי (יואב כהן, 46'), ליאו בנבניסטי, רועי לוי, עופר גלברד, עמית למקין (שאקר אבו חוסיין, 83'), בן רבינוביץ' (הראל לוי, 46'), רועי אלקוקין, מיליארדו אסרט (אופק משען, 65'), שגיא גניס וסאמי אדם (רון תלמי, 65')

קבוצת נערים א' עברה לשלב הבא בגביע המדינה לאחר ניצחון 0-6 על מכבי עמישב פתח תקווה. גם החניכים של שימי אברהם חזרו השבת למשחקים, הפעם הם התחילו את דרכם בגביע המדינה במשחק חוץ נגד מכבי עמישב פ"ת. אור מסיקה (שלושער), ישי ברוש (צמד) ואושר דבוש כבשו את השערים.

הקבוצה תשוב למשחקי הליגה מחר (שלישי, 12.12, 18:30) כשתארח את הפועל ירושלים.

קבוצת נערים ב' עברה גם היא לשלב הבא בגביע המדינה לאחר ניצחון 0-23 על הפועל עירוני ערערה. החניכים של אוהד אשכנזי חזרו לכר הדשא ורשמו ניצחון נאה בדרך לסיבוב הבא.

הקבוצה תשוב למשחקי הליגה מחר (שלישי, 12.12, 13:30) כשתתארח אצל הפועל באר שבע.