הודעות המועדון

ליגת העל חוזרת: איגרת לאוהדים מהנהלת המועדון

מערכת האתר

24.8.23

לחדשות נוספות

אוהדי הפועל תל אביב,

לרגל פתיחת הליגה בסוף השבוע הקרוב, רצינו לנצל את ההזדמנות כדי לשתף ולעדכן אתכם בהתקדמות שעשינו וביעדים שלנו לעונה הקרובה.

אנחנו מכוונים גבוה! אנחנו רוצים לחזור מהר לצמרת הליגה ולהישאר שם, דרך בניית קבוצה שקשה להבקיע מולה ושהכדורגל שלה התקפי ויצירתי, עם סגל של שחקנים ותיקים וצעירים שיכולים להתחרות כבר עכשיו ברמות הגבוהות ולצמוח ביחד בשנים הבאות.

אנחנו רוצים להחזיר את בלומפילד להיות מגרש בית שבו קשה לשחק נגדנו - והוא מלא מקצה לקצה באדומים רועשים בכל היציעים.

על מנת למקסם את הפוטנציאל שלנו, ניצלנו את קדם העונה כדי לספק דקות משחק לשחקנים צעירים רבים, תוך מתן אפשרות לשחקנים הבכירים לשמור על בריאותם ולבנות את כושרם למשחקי הליגה. עכשיו אנחנו נכנסים לתחילת העונה במצב טוב מאוד מבחינה גופנית ובריאותית, בעוד שכלל הסגל צבר ניסיון חשוב ודקות משחק.

מייקל ולקאניס נבחר לתפקיד המאמן הראשי בגלל הרצון העז שלו לנצח, האופי האכפתי ומוח הכדורגל המבריק שלו. מייקל עושה עבודה מעולה בשינוי התרבות והמקצועיות של הצוות שלנו, ובשיפור חוליות ההגנה וההתקפה. יש לנו אמון עצום במייקל ואנו בטוחים שזו העונה הראשונה מבין הרבה עונות נהדרות בהנהגתו.

מייקל, השחקנים, וכל שאר הצוות עבדו קשה מאוד כדי להתכונן לפתיחת העונה - והתמיכה שלכם אומרת הכל. אנחנו רוצים להודות לכל 9,000 האוהדים שכבר רכשו מנוי, שזו כמות המנויים הגבוהה ביותר מאז עונת 2011, ואנו מקווים שיצטרפו עוד מנויים נוספים עד למשחק הבית הראשון.

השנה נרצה לראות כמות גדולה מתמיד של אוהדים אדומים בבלומפילד בכל משחק, ובהתאם לכך החלטנו על כמה שינויים וחידושים, הוזלה של מחיר כרטיס הבסיס, פתיחה מחודשת של שער 8 למכירת מנויים משפחתיים במחירים מיוחדים, ושיפור רמת האירוח בתא הפלטינום. בהמשך העונה נציע "מיני-מנוי" שיעניק עדיפות ברכישת כרטיסים לאוהדים שירכשו מראש חבילה של 4 משחקים.

כולנו עובדים קשה מדי יום מאחורי הקלעים כדי לבנות מחדש את המועדון. בנוסף לתקציב השחקנים המוגדל של הקבוצה הבוגרת, אנחנו ממשיכים בחיזוק ובנייה של קבוצות מחלקת הנוער ומחלקת הנשים, בנייה מחדש של מתקן האימונים בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר, צירוף בעלי תפקידים חדשים כגון מינוי שביט אלימלך לתפקיד ראש מערך קשרי אוהדים, ועוד.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו: פיזית - במשחקי בית וחוץ, בחנות האוהדים ובנכסים הדיגיטליים. וגם, להצטרף אלינו בלב, בתמיכה ובאמונה בדרך החדשה שהתחלנו. יחד אתכם נוכל לכתוב את הפרק הבא בהיסטוריה המפוארת של מועדון הכדורגל הפועל תל אביב.

עונה חדשה, התחלה חדשה.
יאללה הפועל!

דיוויד מינצברג, Co-Owner & Ownership Representative
חן סול, ראש מחלקת הכדורגל
איתי בונה, מנכ"ל