מחלקת הנוער

חברת ייעוץ ספרדית הצטרפה למחלקת הנוער

מערכת האתר

6.9.23

לחדשות נוספות

חברת Ekkono מספקת ייעוץ לאנשי הצוות המקצועי של מחלקת הנוער של המועדון, כאשר בשבוע שעבר שניים מאנשי החברה הגיעו ארצה: "בטוחים שהחיבור איתם יעזור לנו בפיתוח שחקני העתיד של הפועל תל אביב".

Ekkono הינה חברת ייעוץ ספרדית שעובדת עם מגוון מועדונים והתאחדויות באירופה וברחבי העולם. היא הצטרפה אלינו בכדי לעזור למחלקת הנוער להמשיך ולהתפתח בהתאם לעקרונות וה-DNA במספר פרמטרים: תוכן מקצועי, ניתוח אינדיבידואלי של שחקנים, הטמעת הערכים של המועדון, בניית אסטרטגיה ומטרות ועוד.

הצוות המקצועי של מחלקת הנוער שלנו נמצא בקשר עם אנשי החברה כבר כחצי שנה, ושיתוף הפעולה עד כה הוא מצוין. הקשר הוא על בסיס שבועי, בנוסף לביקורים בישראל אחת למספר חודשים.

דייויד הרננדז ופול דאולנדר, שניים מהצוות המקצועי של Ekkono הגיעו ארצה בשבוע שעבר. הם צפו במשחקים של קבוצות הנוער ונערים א' וראו את כל אימוני מחלקת הנוער - החל מביה"ס לכדורגל ועד לקבוצת הנוער. השניים העבירו תרגילים לדוגמא לקבוצות ילדים א' ונערים ג' על כר הדשא, נתנו חומרים מקצועיים – לצד גיבוש המטרות של המחלקה לשנים הקרובות.

המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, אסף גרנשטיין: "אנחנו בקשר הדוק עם חברת Ekkono כבר מספר חודשים. מדובר בחברה מנוסה מאוד שעובדת עם אקדמיות מתקדמות באירופה והתאחדויות שונות ברחבי העולם. אנחנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה הזה, ובטוחים שהחיבור הנהדר איתם ישדרג אותנו מבחינה מקצועית, ויעזור לנו בפיתוח שחקני העתיד של המועדון".

המנהל המקצועי של החטיבה הצעירה, קובי ברו: "אנשי החברה אשר עובדים מולנו הם אנשי שיח אשר פתוחים ולומדים להכיר את אופיו של הכדורגלן הישראלי והמנטליות של הספורטאי הישראלי. בשיחות רבות שקיימנו, אנשי החברה יורדים לפרטים מהותיים בפן המקצועי בנושאים שונים כמו חשיבות בראייה מרחבית על המשחק, פיתוח השחקן ברמת הבנת המשחק, היבטים טקטיים וכו'. מעבר לכך, ישנו שיח אודות הצבת יעדים ומטרות למחלקת הנוער, ויחד אנו בונים קריטריונים משותפים שיעזרו לקדם את מחלקת הנוער בראייה תלת שנתית".