הודעות המועדון

הרמת כוסית לכבוד ראש השנה

מערכת האתר

8.9.23

לחדשות נוספות

אנשי המועדון השתתפו באירוע לרגל השנה העברית שתפתח בסוף השבוע הבא. דייויד מינצברג אמר לנוכחים: "מרגש אותי לחשוב על כל הדברים שנוכל להשיג בשנה החדשה"

מועדון הכדורגל הפועל תל אביב ציין אמש את פתיחתה של שנה עברית חדשה, בהרמת כוסית חגיגית שנערכה בתא הכבוד באצטדיון בלומפילד. באירוע נכחו הנהלת המועדון, שחקני קבוצת הבוגרים ושחקניות הבוגרות, הצוותים המקצועיים, אנשי מחלקת הנוער, קבוצת השווים, המתנדבים היקרים ושותפינו העסקיים.

בהרמת הכוסית, הנהלת המועדון נשאה דברים, ולנוכחים הוצגו סרטון עם שחקני ושחקניות הקבוצה שהוכן במיוחד לראש השנה ויפורסם ברשתות החברתיות בהמשך, וסרטון תדמית על קבוצת הפועל שווים. לאחר מכן, הרמנו כוסית בברכה לשנה הישגית ומוצלחת.

ראש קבוצת הבעלות, דייויד מינצברג, ברך: "ערב טוב לכולם. אני רוצה להודות לכולכם על התרומה המדהימה שלכם עד כה העונה, על כל העבודה הקשה שלכם, על המחויבות ועל כמה שעשיתם כדי להניח יסודות מדהימים לקראת העתיד. העתיד שלנו מאוד זוהר, והעתיד שלנו הוא כאן ועכשיו. כבר השגנו הצלחה אדירה בכך שהנחנו יסודות מעולים לעתיד של הפועל, וזה מרגש אותי לחשוב על כל הדברים שנוכל להשיג בשנה החדשה. מהמשפחה שלי אליכם ובשם כל קבוצת הבעלות - תודה רבה, שנה טובה ויאללה הפועל!".

מנכ״ל המועדון, איתי בונה, אמר במהלך האירוע: ״זה מראה מרגש ועוצמתי לראות כאן את כולם ביחד. הפועל תל אביב יצאה לדרך חדשה לפני מספר חודשים - וגם אם הדרך לא תמיד חלקה ולפעמים מאתגרת, שווה ללכת בה יחד איתכם. כולנו ממוקדים בעשייה מקצועית ולא בדיבורים. אריק איינשטיין, שהשנה ימלאו 10 שנים ללכתו, כתב בטור לעיתון מספר ימים לפני שנפטר: ״בתוך החושך הגדול, הפועל ניצחה והחיים נהיו פתאום יפים״. אז הפועל מנצחת, גם על המגרש וגם באופן כללי. תודה לכולכם, על העבודה הקשה, המסירות והמחויבות, האהבה אחד לשני והשאיפה להצלחה. שנה טובה הפועל״.

עומרי אלטמן: ״כולנו מרגישים את השינוי במועדון, בכל הגזרות. אנחנו מאמינים שעם עבודה קשה והתמדה נצליח להביא הישגים להפועל. זה מועדון ענק שראוי לחזור למרכז הבמה ואנחנו נעשה הכל בשביל להחזיר אותו לשם. אני רוצה לאחל בהצלחה בעונה הקרובה למחלקת הנוער, לקבוצת הנשים שלנו, לקבוצת השווים וכמובן לנו, שנעמוד במטרות שהצבנו בפנינו. שתהיה שנה טובה לכולם״.

ספיר אלקובי, שחקנית קבוצת הבוגרות: ״חשוב לי להודות לספונסרים שלנו שתומכים בנו כבר כמה שנים וזה לא מובן מאליו כלל. כיף להיות חלק מהמועדון הענק הזה - ומאחלת לכולנו שנהיה לראש ולא לזנב, גם בטבלת הליגה. שנה טובה הפועל״.

ברצוננו להודות לשותפינו העסקיים על הכיבוד העשיר לו זכו הנוכחים באירוע: מסעדת קנסאי, ביסקוטי, גולדה מבשרת ציון ועטרה פירות וירקות. כמו כן, תודה גדולה לאנשי אצטדיון בלומפילד על האירוח.