הודעות המועדון

הפועל המריאה למחנה אימונים בגרמניה

מערכת האתר

17.7.23

לחדשות נוספות

הקבוצה פתחה הבוקר נדבך מרכזי בהכנות לקראת עונת המשחקים הקרובה, כשיצאה למחנה אימונים בן שמונה ימים בגרמניה. ואלקאניס: "עלינו לעלות את הרמה גם בכושר הגופני - וגם בהבנת דרך המשחק שלנו"

מחנה האימונים של הקבוצה ייערך השנה בגרמניה, בין התאריכים 17-24/7, ויתקיים בעיירה Schneverdingen הסמוכה להמבורג. במהלכו יתקיימו שני משחקי אימון – כשהשני והאחרון יהיה פיקנטי במיוחד, נגד סנט פאולי, אשר אוהדי שני המועדונים נמצאים בקשר הדוק.
המועדון שכר את שירותיה של חברת ONESIDE, שארגנה את המחנה ותלווה את הקבוצה לאורכו.

משחק ההכנה הראשון במחנה יהיה מול איינטרכט בראונשווייג מהליגה הגרמנית השנייה. הוא יתקיים ביום רביעי (19/7, 18:30 שעון גרמניה, 19:30 שעון ישראל) באצטדיון GWG-Stadion Flutmulde – וישודר בספורט 1.

משחק ההכנה השני במחנה יהיה מול סנט פאולי, גם היא מהליגה הגרמנית השנייה. הוא יתקיים ביום שבת (22/7, 15:00 שעון גרמניה, 16:00 שעון ישראל) באצטדיון Millerntor-Stadion – וישודר בספורט 4.

סגל הקבוצה שיצא למחנה מונה 26 שחקנים. כמו כן, יצאו גם 20 אנשי צוות – הצוות המקצועי והרפואי, שפים, אנשי הלוגיסטיקה והמדיה. סגל הקבוצה שהמריא לגרמניה לפניכם:

שוערים: אמיליוס זובאס, רוי ברנס, מאט פרנק

הגנה: אור ישראלוב, אור בלוריאן, אלון אזוגי, יהב גורפינקל, דוד קלטינס, אביב סלם, טל ארצ'ל.

קישור: דן איינבינדר, חוסה רודריגס, אל ים קנצפולסקי, רן בנימין, ארי כהן, רועי אלקוקין, פאבלו גונזאלס, נועם בונה.

התקפה: אלן אוז'בולט, עומרי אלטמן, קייס גאנם, הישאם לאיוס, עומר סניור, ליעד רמות, שגיא גניס, דניאל צדיק.

מאמן הקבוצה, מייקל ואלקאניס: "״מחנה האימונים הוא אחד החלקים הכי חשובים בהכנה לעונה. עשינו צעדים טובים בשלב ההכנה הראשוני, אך כעת עלינו להעלות הרמה גם בכושר הגופני - וגם בהבנת דרך המשחק שלנו. המחנה גם נותן לנו אפשרות להיות ביחד, להכיר אחד את השני - וזה מאוד חשוב בתהליך של בניית קבוצה. במשחק מול לגאנס, על אף שהתוצאה הייתה טובה, ראינו שיש לנו עוד הרבה עבודה ובמהלך המחנה נערוך שני משחקים מאתגרים, שיעזרו לנו לתרגל את שיטת המשחק שלנו ולשפר את היכולת״.