הודעות המועדון

הישאם לאיוס נשאר עד תום עונת 2025/2026

מערכת האתר

28.7.23

לחדשות נוספות

מועדון הכדורגל הפועל תל אביב האריך את חוזהו של הישאם לאיוס, שימשיך ללבוש את המדים האדומים עד תום עונת 25/26

הישאם לאיוס אמר: ״אני מאוד שמח להמשיך בהפועל ולעשות הכל להצלחת המועדון. זה לא סוד שהיו לי הצעות מאירופה, אבל מהרגע הראשון שלי כאן, אני גאה ללבוש את המדים של הפועל ולשחק עבור הקהל המדהים הזה וזה משהו שלעולם לא ישתנה. האוהדים של הפועל הם אוהדים מעולם אחר והם היו גורם משמעותי ביותר שגרם לי להישאר. המאמנים החדשים, ההנהלה והבעלים מראים לנו כל יום שזו הפועל ת״א חדשה שמכוונת לצמרת הליגה. אני מודה לאוהדים ולחברים שלי בקבוצה על התמיכה, הם חלק חשוב ומשמעותי מהרצון שלי להמשיך ולשחק עבורם. עכשיו זה הזמן להמשיך לעבוד קשה ולהתכונן לליגה שמתחילה בחודש הבא. אני נרגש כבר לעלות למגרש העונה עם החברים שלי לקבוצה ונעשה הכל בשביל לגרום לאוהדים שלנו להיות גאים. יאללה הפועל״.

ראש מחלקת הכדורגל, חן סול: ״הישאם הוא שחקן אהוב ומוערך במועדון - ואני מאוד שמח שהוא נשאר איתנו. שמנו לעצמנו מספר יעדים השנה ברמה המקצועית, אבל אנחנו תמיד חושבים גם על העתיד. לטובת העונה הזו ובמסגרת ראייה ארוכת טווח - השארת שחקן משמעותי כמו הישאם במועדון הייתה חשובה לנו מאוד. היו לי הרבה שיחות אישיות איתו לאחרונה, הרבה דברים שנכתבו היו לא נכונים ועשו לו עוול. מדובר בשחקן שאוהב את המועדון, מעריך את ההזדמנות שנתנו לו ורוצה לנצח. אני סומך עליו ומאמין בו ובשאר השחקנים שלנו, שיגיעו לעונה הקרובה ברמת המוכנות הגבוהה ביותר״.

מנכ״ל המועדון, איתי בונה: ״בתכנית העבודה שנבנתה, הישאם תופס מקום מרכזי כשחקן מפתח ולכן התעקשנו ועשינו הכל כדי להשאירו. זה מבטא את השאיפה הבלתי מתפשרת של המועדון להישגים, את הרצון שלנו לייצר המשכיות, ואת הייצוג של ערכים שחשובים לנו. הישאם הוא חלק חשוב מהסגל, שבנוי כולו משחקנים שגאים ללבוש את החולצה האדומה ויעשו הכל כדי לגרום לאוהדים להיות גאים״.