לקראת משחקי סופ"ש במחלקת הנוער

לקראת משחקי סופ"ש במחלקת הנוער

קבוצת הנוער תצא למשחק חוץ חשוב בנתניה מול מכ' המקומית (שבת 11:00). הפועל בתקופה לא טובה ולא ניצחה בליגה מאז ה-21 בינואר, מה שהוריד את האדומים למקום התשיעי עם 30 נק' בלבד לאחר 23 מחזורים. נתניה נמצאת במקום ה-12 עם 28 נק' כך שנצחון יעלה אותה מעל החניכים של המאמן שמעון ביטון. בסיבוב הראשון המפגש בין הקבוצות הוכרע בקלות לטובת הנתנייתים, 4:1 במתחם חודורוב כשאת השער הבודד להפועל הבקיע מלך השערים של הקבוצה יהונתן לוי.

בדיוק כמו הנוער, גם קבוצת נערים א' תצא למשחק חוץ מול מכ' נתניה (שבת 14:30) כשגם היא בתקופה לא טובה עם נצחון בודד בשבעת המחזורים האחרונים. הפועל במקום החמישי בטבלה, עם 34 נק' לאחר 23 מחזורים בעוד נתניה הרחק בתחתית במקום ה-12 עם 21 נק'. בסיבוב הראשון הקבוצות נפרדו בתיקו 1:1 בחודורוב כשאת השער להפועל כובש אביעד גולן.

נערים ב' שבאמצע השבוע חגגו העפלה לגמר גביע המדינה על חשבון היריבה העירונית מכ', יחזרו בשבת למשחקי הליגה למשחק חוץ מול הפועל ר"ג (08:30). ההגנה של הפועל תעמוד למבחן מול קבוצת תחתית (ר"ג במקום ה-13), לאחר שספגה לא פחות מ-15 שערים בארבעת הפסדי ליגה רצופים, שהורידו את הקבוצה למקום השמיני עם 37 נק' לאחר 25 מחזורים (חמישה מחזורים לסיום העונה). בסיבוב הראשון האדומים חגגו בחודורוב עם 1:4 על ר"ג מצמד שערים של שביט מזל וכיבושים של אילי טמם ועמית מאיר.

ארבעה מחזורים לסיום עונה, נערים ג' צפון ינסו לרשום נצחון ביתי מול הפועל רמת השרון (שבת 09:00). להפועל 12 נק' ששמות אותה במקום ה-13 בעוד רמת השרון עם 22 נק' במקום התשיעי.

נערים ג' דרום יצאו לטורניר בחו"ל ולא ישחקו השבת.

 

כל העדכונים והמידע בדף הפייסבוק הרשמי של מחלקת הנוער

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  • Facebook
  • eMail
  • Whatsapp