צוות מקצועי

מאמן

מנחם קורצקי
תאריך לידה : 4/4/1974
עונות כמאמן הפועל ת"א : 1

קורצקי החל לאמן את הפועל רעננה בעונת 2012/2013 ועלה איתה לליגת העל.

בעונת 2013/2014 קורצקי המשיך לאמן את רעננה בליגת העל, ולאחר פתיחת עונה מוצלחת שהציבה את הקבוצה בצמרת הטבלה, שני מחזורים לסיום העונה הבטיחה רעננה את הישארותה לעונה שנייה רצופה בליגה הבכירה, לראשונה בתולדות המועדון.

לקראת עונת 2014/2015 מונה קורצקי למאמן בית"ר ירושלים, וב-27 בינואר 2015 פוטר מתפקידו. ב-9 בפברואר 2015 מונה למאמן הפועל פתח תקווה, ובתום העונה ירד עמה לליגה הלאומית. בינואר 2016, כשקבוצתו מדורגת ראשונה בליגה הלאומית, עבר לאמן את מכבי נתניה מליגת העל, לאחר שנכנסה להליך של פירוק ודורגה במקום האחרון בטבלה. ב-25 במרץ 2016 התפטר מתפקידו. ב-1 ביוני 2016 חזר לקדנציה שנייה בהפועל רמת השרון מהליגה הלאומית, וב-9 בנובמבר 2016 התפטר מתפקידו.

ב-12 בינואר 2017 מונה קורצקי למאמן הפועל תל אביב.

עוזר מאמן

יגאל אנטבי
אנטבי שעשה את רוב שנות הקריירה שלו כשחקן במדי הפועל ת"א (13 עונות ו-351 משחקי ליגה) מונה לעוזר מאמן הקבוצה הבוגרת עם מינויו של מנחם קורצקי לתפקיד המאמן.

הצוות המקצועי

גבי בורשטיין
מאמן שוערים
ד"ר רן טיין
מנהל רפואי ורופא הקבוצה
גיל פוטרמן
פיזיותרפיסט
רמי אינגל
פיזיותרפיסט
אלי בואנו
ניהול משק
רון ציבלין
מאמן כושר
שלומי ישינובסקי
מאמן כושר
ד"ר ג'ורג' קנדה
צוות רפואי
ד"ר מארק ורטהיים
צוות רפואי