לוח המשחקים המלא

  • 24 אפריל

    הפועל תל אביב - הפועל כפ"ס

    21:00
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 29 אפריל

    מ.ס. אשדוד - הפועל תל אביב

    17:45
    אצטדיון ה"י"א", אשדוד
  • 6 מאי

    הפועל תל אביב הפועל אשקלון

    19:00
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 13 מאי

    הפועל רעננה הפועל תל אביב

    19:00
    אצטדיון נתניה, נתניה
  • 8 אפריל

    הפועל חיפה 3 : 3 הפועל תל אביב

    16:00
    אצטדיון סמי עופר, חיפה
  • 1 אפריל

    הפועל תל אביב 2 : 0 בני יהודה ת"א

    18:00
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 18 מרץ

    עירוני קריית שמונה 2 : 3 הפועל תל אביב

    16:00
    אצטדיון "עירוני" קריית שמונה
  • 11 מרץ

    בני סכנין 0 : 0 הפועל תל אביב

    20:30
    אצטדיון "דוחא", סכנין
  • 4 מרץ

    הפועל תל אביב 1 : 2 בני יהודה ת"א

    18:15
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 25 פברואר

    הפועל תל אביב 0 : 0 הפועל רעננה

    16:00
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 20 פברואר

    הפועל תל אביב 1 : 2 בית"ר ירושלים

    21:00
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 12 פברואר

    הפועל תל אביב 2 : 0 מ.ס. אשדוד

    20:15
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 5 פברואר

    הפועל כפ"ס 0 : 0 הפועל תל אביב

    20:15
    אצטדיון "לויטה", כפ"ס
  • 29 ינואר

    הפועל תל אביב 0 : 0 הפועל חיפה

    20:15
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 24 ינואר

    הפועל תל אביב 0 : 2 מכבי פתח תקווה

    19:00
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 21 ינואר

    הפועל אשקלון 0 : 1 הפועל תל אביב

    18:15
    אצטדיון עירוני, אשקלון
  • 16 ינואר

    הפועל תל אביב 0 : 1 מכבי תל אביב

    21:00
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 12 ינואר

    עירוני קריית שמונה 2 : 1 הפועל תל אביב

    20:00
    אצטדיון "עירוני" קריית שמונה
  • 8 ינואר

    הפועל תל אביב 1 : 0 עירוני רמה"ש

    20:15
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 31 דצמבר

    הפועל תל אביב 0 : 1 מכבי פתח תקווה

    20:30
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 25 דצמבר

    הפועל באר שבע 1 : 1 הפועל תל אביב

    21:00
    אצטדיון "טרנר", באר שבע
  • 19 דצמבר

    הפועל תל אביב 0 : 2 מכבי חיפה

    21:00
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 10 דצמבר

    הפועל תל אביב 1 : 1 בני סכנין

    16:00
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 4 דצמבר

    בני יהודה ת"א 0 : 1 הפועל תל אביב

    20:15
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 29 נובמבר

    הפועל חיפה 2 : 2 הפועל תל אביב

    21:00
    אצטדיון סמי עופר, חיפה
  • 26 נובמבר

    הפועל רעננה 0 : 0 הפועל תל אביב

    17:00
    אצטדיון נתניה, נתניה
  • 21 נובמבר

    בית"ר ירושלים 1 : 1 הפועל תל אביב

    21:00
    אצטדיון טדי, ירושלים
  • 5 נובמבר

    מ.ס. אשדוד 1 : 0 הפועל תל אביב

    17:45
    אצטדיון ה"י"א", אשדוד
  • 29 אוקטובר

    הפועל תל אביב 1 : 1 הפועל כפ"ס

    18:15
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 26 אוקטובר

    הפועל תל אביב 0 : 3 הפועל חיפה

    21:00
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 22 אוקטובר

    הפועל חיפה 0 : 2 הפועל תל אביב

    18:15
    אצטדיון סמי עופר, חיפה
  • 1 אוקטובר

    הפועל תל אביב 2 : 0 הפועל אשקלון

    20:00
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 25 ספטמבר

    מכבי תל אביב 5 : 0 הפועל תל אביב

    21:00
    אצטדיון נתניה, נתניה
  • 17 ספטמבר

    הפועל תל אביב 3 : 3 עירוני קריית שמונה

    18:00
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 12 ספטמבר

    מכבי פתח תקווה 2 : 0 הפועל תל אביב

    20:30
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 27 אוגוסט

    הפועל תל אביב 0 : 0 הפועל באר שבע

    21:00
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 22 אוגוסט

    מכבי חיפה 1 : 0 הפועל תל אביב

    20:45
    אצטדיון סמי עופר, חיפה
  • 15 אוגוסט

    הפועל תל אביב 0 : 2 מכבי תל אביב

    20:45
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 10 אוגוסט

    מכבי פתח תקווה 0 : 0 הפועל תל אביב

    20:00
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 2 אוגוסט

    הפועל תל אביב 0 : 0 הפועל רעננה

    21:00
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 30 יולי

    בני יהודה ת"א 0 : 2 הפועל תל אביב

    19:00
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 26 יולי

    הפועל תל אביב 3 : 1 גורניק זאבז'ה (פולין)

    19:30
    אפלוניצה, פולין
  • 24 יולי

    הפועל תל אביב 2 : 0 אנורתוסיס פמגוסטה (קפריסין)

    18:30
    אפלוניצה, פולין
  • 21 יולי

    הפועל תל אביב 4 : 1 פוגון שזצ'ין (פולין)

    18:00
    אפלוניצה, פולין
  • 15 מאי

    הפועל תל אביב 0 : 0 מכבי פתח תקווה

    20:30
    אצטדיון בלומפילד, ת״א
  • 7 מאי

    בני יהודה ת"א 2 : 4 הפועל תל אביב

    18:00
    אצטדיון בלומפילד, ת״א (בני יהודה)
  • 30 אפריל

    הפועל תל אביב 3 : 3 הפועל חיפה

    20:00
    אצטדיון בלומפילד, ת״א
  • 16 אפריל

    עירוני קריית שמונה 1 : 1 הפועל תל אביב

    17:45
    אצטדיון "עירוני" קריית שמונה
  • 10 אפריל

    מכבי נתניה 0 : 1 הפועל תל אביב

    20:30
    אצטדיון נתניה, נתניה
  • 2 אפריל

    הפועל תל אביב 1 : 0 הפועל עכו

    20:00
    אצטדיון בלומפילד, ת״א
  • 19 מרץ

    הפועל כפ"ס 0 : 3 הפועל תל אביב

    19:15
    אצטדיון "לויטה", כפ"ס
  • 5 מרץ

    מכבי פתח תקווה 1 : 1 הפועל תל אביב

    17:00
    אצטדיון "המושבה", פ"ת
  • 29 פברואר

    הפועל תל אביב 0 : 2 הפועל עכו

    20:00
    אצטדיון בלומפילד, ת״א
  • 20 פברואר

    מכבי חיפה 0 : 0 הפועל תל אביב

    20:00
    אצטדיון נתניה, נתניה
  • 13 פברואר

    הפועל תל אביב 2 : 1 הפועל רעננה

    20:00
    אצטדיון בלומפילד, ת״א
  • 7 פברואר

    מכבי תל אביב 1 : 1 הפועל תל אביב

    20:55
    אצטדיון בלומפילד, ת"א (מכ')
  • 30 ינואר

    הפועל תל אביב 0 : 1 הפועל באר שבע

    19:30
    אצטדיון בלומפילד, ת״א
  • 26 ינואר

    הפועל כפ"ס 2 : 1 הפועל תל אביב

    21:00
    אצטדיון "לויטה", כפ"ס
  • 23 ינואר

    בני סכנין 1 : 0 הפועל תל אביב

    17:30
    אצטדיון "דוחא", סכנין
  • 16 ינואר

    הפועל תל אביב 0 : 1 הפועל כפ"ס

    17:00
    אצטדיון בלומפילד, ת״א
  • 13 ינואר

    הפועל נצרת עילית 2 : 4 הפועל תל אביב

    19:00
    אצטדיון גרין, נצרת עילית
  • 9 ינואר

    בני יהודה ת"א 1 : 3 הפועל תל אביב

    17:00
    אצטדיון בלומפילד, ת״א (בני יהודה)
  • 3 ינואר

    הפועל תל אביב 0 : 0 הפועל חיפה

    20:15
    אצטדיון בלומפילד, ת״א
  • 26 דצמבר

    מכבי נתניה 1 : 1 הפועל תל אביב

    19:30
    אצטדיון נתניה, נתניה
  • 19 דצמבר

    עירוני קריית שמונה 3 : 0 הפועל תל אביב

    18:45
    אצטדיון "עירוני" קריית שמונה
  • 12 דצמבר

    הפועל תל אביב 0 : 0 בית"ר ירושלים

    20:15
    אצטדיון בלומפילד, ת״א
  • 5 דצמבר

    הפועל תל אביב 0 : 1 מכבי פתח תקווה

    15:30
    אצטדיון בלומפילד, ת״א
  • 30 נובמבר

    הפועל עכו 0 : 1 הפועל תל אביב

    20:30
    אצטדיון "טוטו", עכו
  • 23 נובמבר

    הפועל תל אביב 0 : 3 מכבי חיפה

    20:55
    אצטדיון נתניה, נתניה
  • 7 נובמבר

    הפועל רעננה 0 : 1 הפועל תל אביב

    17:00
    אצטדיון נתניה, נתניה
  • 31 אוקטובר

    הפועל תל אביב 0 : 1 מכבי תל אביב

    18:00
    אצטדיון בלומפילד, ת״א
  • 25 אוקטובר

    הפועל באר שבע 3 : 1 הפועל תל אביב

    20:30
    אצטדיון "טרנר", באר שבע
  • 17 אוקטובר

    הפועל תל אביב 0 : 4 בני סכנין

    17:45
    אצטדיון בלומפילד, ת״א
  • 3 אוקטובר

    הפועל כפ"ס 1 : 1 הפועל תל אביב

    17:00
    אצטדיון "לויטה", כפ"ס
  • 28 ספטמבר

    הפועל תל אביב 3 : 1 בני יהודה ת"א

    19:00
    אצטדיון בלומפילד, ת״א
  • 19 ספטמבר

    הפועל חיפה 0 : 1 הפועל תל אביב

    17:45
    אצטדיון סמי עופר, חיפה
  • 12 ספטמבר

    הפועל תל אביב 1 : 1 מכבי נתניה

    17:00
    אצטדיון בלומפילד, ת״א
  • 29 אוגוסט

    הפועל תל אביב 0 : 3 עירוני קריית שמונה

    20:00
    אצטדיון בלומפילד, ת״א
  • 24 אוגוסט

    בית"ר ירושלים 0 : 0 הפועל תל אביב

    20:55
    אצטדיון טדי, ירושלים
  • 16 אוגוסט

    הפועל תל אביב 2 : 3 מכבי פתח תקווה

    19:00
    אצטדיון בלומפילד, ת״א
  • 8 אוגוסט

    בני יהודה ת"א 2 : 0 הפועל תל אביב

    19:00
    אצטדיון בלומפילד, ת״א (בני יהודה)
  • 1 אוגוסט

    הפועל תל אביב 1 : 3 מכבי תל אביב

    21:00
    אצטדיון בלומפילד, ת״א
  • 23 יולי

    הפועל תל אביב 1 : 1 אא"ק אתונה, יוון

    17:00
    Stubica Stadion
  • 18 יולי

    הפועל תל אביב 0 : 3 רד בול לייפציג, גרמניה

    20:00
    Red Bull Arena, Leipzig
  • 15 יולי

    הפועל תל אביב 0 : 2 אוניון ברלין, גרמניה

    19:30
    Stadion An der Alten Forsterei, Berlin
  • 12 יולי

    הפועל תל אביב 2 : 1 באבלסברג, גרמניה

    17:00
    Karl-Liebknecht-Stadion', Potsdam