הנהלת המועדון הודיעה למאמן סזאר מנדיונדו על סיום עבודתו

הנהלת המועדון הודיעה למאמן סזאר מנדיונדו על סיום עבודתו

בתום פגישה בין ראשי המועדון למאמן סזאר מנדיונדו, החליטה הנהלת הפועל ת"א על סיום עבודתו של מנדיונדו. עוזר המאמן, וואליד באדיר יוביל את הקבוצה עד למינוי מאמן חדש. הבעלים, אמיר כבירי, התייחס להחלטה: "לאחר לבטים שארכו מספר שבועות, קיבלנו החלטה לסיים את הקשר עם מנדיונדו וחאבייר. אני רוצה להודות לשניים על התקופה בהפועל ומאחל להם בהצלחה בהמשך.

לצערי הרב, העקרונות והדרישות המקצועיות שהוגדרו עוד בטרם מינינו מאמן, שעל יישומם בפועל עמדתי ואמשיך לעמוד, לא באו לידי ביטוי בשלושת החודשים מאז מנדיונדו החל  לעבוד. אני הבעלים והאחריות על כך היא שלי. את ההחלטה אני מקבל בלב שלם ובהתאם למה שנכון להפועל תל אביב ולא לפי דעת הציבור. יש לי מחויבות לאוהדים שהביעו אמון בקבוצה ורכשו מנויים, ולעוד אלפים רבים שמלווים את הקבוצה. איני יכול להישאר אדיש למצב בו אני מודע לכך כי הדברים אינם מתנהלים בהתאם לדרישות ולעקרונות שצריכים להיות בראש מעייניו של כל עובד ועובד במועדון, כל אחד בתחומו, אשר עליהם לא אתפשר גם בעתיד.

בימים הקרובים נגבש החלטה על זהות המאמן החדש. לא ייעשה שום צעד תחת לחץ ונעשה כמיטב יכולתנו לבחור באיש מקצוע הנכון להוביל את המועדון ולעמוד במטרות המקצועיות אשר הצבנו לעצמנו העונה".

  • אמיר כבירי 03/09/2015 at 21:16

    כבירי תביאו את מיכאל ניס הוא פנוי כרגע

  • Oran זוכר ימים של צניעות 04/09/2015 at 0:27

    אתה כל כך צודק משהו רע קורה לנו. הגיעו המון אנשים ( לא אקרא להם אוהדים אפילו). לקהל טיפוסים אנרכיסטים שמשליטים טרור ביציעים ומכתיבים התנהלות בחדר ההלבשה וממש שליטה על הקבוצה ועל שמם הטוב של האוהדים. אני זוכר ימים שהיינו הקהל הכי מדהים בארץ. ועם כל השנאה שתמיד הייתה אלינו. אחרון הצהובים או הירוקים היה מודה שזה הקהל הכי מדהים ומעודד שיש. אני כבר לא כל כך מאמין שזה יחזור. משום מה רק בעל בית חזק עם שדרת ניהול רחבה ובידול מאוהדים והתקשורת יכול לנטרל אותם. לא צריך ליהיות מולטי מיליארדר בשביל זה אלא רק להוקיע שלטים אנטי ישראלים למינהם ועוד ועוד בעיות. אני לא מסכים איתך שטביב בטווח הארוך היה עושה טוב להפועל על אף שזכרונותי ממנו הם רק טובים אני כבר מאמין כמו כולם שהאיש לא יציב ופרובקטור לא קטן בקיצור שקט בטוח לא היה פה איתו. דווקא אני רוצה להודות לאמיר כבירי, על הרצון הטוב הרצון ללמוד ליהיות הטוב ביותר בחלקת האלוקים הפרטית שלך. יש לו מטרות ליהיות מקצוען וכולנו יודעים שזמן הוא פקטור הכרחי לניסיון. אני מאחל לכולנו שנה טובה ומתוקה ושפועלי כל העולם התאחדו. קהל יקר תחזרו בזאת השנה ליהיות קהל שנותן את הנשמה בשביל הפטיש מגל שלנו, בשביל כל שחקן שלובש את החולצה שלנו שירגיש מיוחד כמו שאנחנו מרגישים שהוא צריך ליהיות. המנוע של הפועל תמיד היה הלב הגדול של הקהל והלוואי והוא ישוב במהרה..

Comments are closed.

  • Facebook
  • eMail
  • Whatsapp